Szkolenia


    Dynamiczny rozwój klimatyzacji samochodowej w Polsce spowodował zapotrzebowanie na szkolenia z obsługi i naprawy układów klimatyzacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o cykl szkoleń z serwisu, naprawy i obsługi klimatyzacji samochodowej podczas których chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem Naszą wiedzę nieustannie poglebiamy w naszym specjalistycznym serwisie. Tematyka szkoleń będzie na bieżąco modyfikowana tak aby jak najlepiej trafiała w Państwa potrzeby i pomagała w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z naprawą ukladow klimatyzacji w pojazdach samochodowych.


    Przygotuj się do sezonu, korzystajac z oferty szkolenia opartego o teorię i praktykę. Możesz poszerzyć swoją wiedzę i uniknąć dodatkowych problemów w trakcie serwisowania układów klimatyzacji. Czas to pieniądz, nie trać go na naukę. Inwestując w szkolenie uczysz się na błędach cudzych, nie własnych.

    Masz pytania lub problemy w zakresie klimatyzacji samochodowej, na które nie uzyskałeś odpowiedzi? Napisz do nas, ujmiemy ten problem w tematyce szkolenia.

    Wypełnij i wyślij formularz, zamieszczony poniżej. Zajęcia przeprowadzane są, gdy zbierze się grupa 20-25 osób. Przedstawiciel firmy skontaktuje sie z kazda zgloszona osoba lub firma. i poda do wiadomosci termin i miejsce szkolenia. Firma zapewnia również materiały szkoleniowe i obiad dla uczestników.

© E-autoklima.eu. Wszystkie prawa zastrzeżone 2009 - 2024